Trad.Attack!

Trad.Attack! on võtnud missiooniks end pidevalt proovile panna, olla aus ja pühendunud ning üllatada peale fännide ka iseennast. 8 aasta jooksul on bänd andnud välja 5 albumit, mis kõik on avanud nii kuulajatele kui bändile endale aina uusi ja mitmetahulisemaid maailmu.

Viimane täispikk album „Make Your Move“ ilmus 2020. aasta aprillis ja oli omamoodi jõukatsumus: kui suurelt võiks üks kolmeliikmeline bänd kõlada? „Make Your Move“ pakub iidsete loitsude ja mälestustega põimitud loomingut, mis tumeda tümina saatel justkui sügavalt maa alt kuulajast kinni haarab ja ta kõrgustesse tõstab. Album on juba pälvinud ka tunnustust, muu hulgas Eesti muusikaauhindade jagamisel parima etno/folk albumi kategoorias ja parima laulu kategoorias palaga „Armasta mind“. Esimese Eesti bändi albumina jõudis „Make Your Move“ ka Grammyde eelselektsiooni.

Kaheksa aastat tagasi Eesti muusikataevasse ereda komeedina lennanud Trad.Attack! on nüüdseks teeninud kodumaal juba 28 muusikaauhinda. Ent bändi ambitsioonid ei tunne (riigi)piire! Ette on võetud auasi esineda igas maailma riigis, et sedasama ehedat ja otse südamest tulnud muusikat jagada veel rohkemate inimestega. Üles on astutud juba 37 – s riigis, pea igal mandril, kontserte on antud ka Woodford Folk Festivalil Austraalias, Womadil Ühen dkuningriikides ja Tšiilis, Rainforest World Music Festivalil Malaisias, Vancouver Folk Festivalil Kanadas ning Womexi showcase – festivalil.

Trad.Attack!’i lend jätkub, seda aina kõrgemal…